IV Bieg o Puchar Wójta Gminy Siemiątkowo odbył się 24 listopada 2018 roku. Na starcie wstawiło się 191 zawodników, wszyscy ukończyli bieg, a na mecie dla każdego zawodnika czekał medal oraz ciepły posiłek.  Bieg był objęty honorowym patronatem przez Starostwo Powiatowe w Żurominie. Na zawodach obecni byli Starosta Jerzy Rzymowski, wicestarosta Ireneusz Rejmus, reprezentant Urzędu Marszałkowskiego Konrad Wojnarowski oraz  europoseł Julia Pitera.  Organizatorami  tej imprezy tak jak w roku poprzednim byli Wójt Gminy Siemiątkowo oraz Klub Płock Biega No Age Limit. Zwycięzca biegu został Andrzej Rogiewicz z Grudziądza. Wśród kobiet zwyciężyła Monika Kaczmarek z Łodzi. Pierwsza trójka wśród kobiet oraz mężczyzn otrzymała nagrody finansowe, w pozostałych kategoriach wręczone zostały nagrody rzeczowe.  Bieg cieszył się dużym zainteresowaniem, mamy nadzieje, że w przyszłym roku znowu spotkamy się w Siemiątkowie w jeszcze większym gronie.

DSCN0207 DSCN0258 DSCN0295 DSCN0342 DSCN0393 DSCN0406 DSCN0410 DSCN0412 DSCN0417 DSCN0440